Pila Zátiší

Pila Zátiší s.r.o. vznikla primárně jako malý pilařský provoz, který produkuje řezivo pro vlastní spotřebu na Panství Waldsteinovo Zátiší. Po velmi krátké době se začaly hromadit objednávky od drobných odběratelů a pila dnes jede v modelu, že 70% produkce řeziva obchoduje a 30% spotřebovává Panství při opravách nemovitostí a při pěstebních činnostech v lesích. Pila nabízí řezivo, tesařské činnosti a truhlářské práce. Všechny tyto činnosti vykonávají naši zaměstnanci, kteří mají v těchto oborech mnohaletou praxi a mají řemeslné vzdělání v oboru.

Pilařská činnost

Naše pilnice umožňuje pořez kulatiny do 80 cm v průměru a do 12 m délky kulatiny. V pilařském provozu pracují vysokoškolsky a odborně vzdělaní pracovníci s dlouholetou praxí. Produkujeme stavební řezivo běžných rozměrů, ale po dohodě lze řezat i nestandardní rozměry řeziva. Již v lednu 2022 budeme řezat řezivo truhlářské kvality. V případě Vašeho zájmu o pořez Vaší kulatiny kontaktujte Ředitele Panství.

Truhlářské a tesařské činnosti

Truhlářským a tesařským činnostem se věnují 2 pracovníci, vyučení v oboru, s mnohaletou praxí, kteří se neustále v oboru vzdělávají a zdokonalují. V rámci truhlářské výroby nabízíme převážně individuální zakázkovou výrobu z masivu – okna, dveře, vchodové dveře, schodiště, dřevěné podlahy, interiérový a venkovní nábytek. Naši truhláři pracují se dřevem, nepracují s laminem.

V tesařské výrobě se věnujeme výrobě a montáži krovů a střech, stavbě drobných staveb, pergol, přístřešků a venkovních posezení.

Objednávky

Máte zájem o některou z našich služeb nebo o řezivo? Napište nám.

  Kontakt

  Pila Zátiší s.r.o.

  Švehlova 1362/36,
  Praha 15 Hostivař,
  IČO: 08465894
  DIČ: CZ08465894

  Pila: pila@panstviwaldstein.cz
  Fakturace: fakturace@panstviwaldstein.cz

  David Beránek

  objednávky

  +420 732 155 594

  Po - Pá 8:00-16:00

  Tomáš Hoke

  Fakturace a Jednatel společnosti

  +420 604 374 993